Sakarya gibi bir şehirde araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği gibi nedenler ulaşımı yaşantımızın en büyük zorluklarından biri haline getirmiştir. Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak özel ve kamu kurumları holdingler, şirketler ve fabrikaların personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden iş yerine, akşam mesai saati bitiminde, iş yerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

Araçlarımız araç takip sistemi ile takip edilmekte olup, teknolojinin sunduğu imkanlar dahilinde emniyet konfor ve donanıma sahiptir.

CEM TUR zamanınızın değerini iyi bilir. CEM TUR tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Özellikle ülkemizde trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergah çalışmaları yapan Cem Turizm, böylece personelinizin trafikte, daha az zaman geçirmesini sağlamaktadır.

Firmamızda karşılıklı güven bizim için çok önemlidir. Okul taşımacılığında öğrencilerinizin firmalarda personelinizin güvenilir bir şekilde taşınması siz değerli müşterilerimize yolculuklarında büyük bir rahatlık ve güvenlik unsuru olarak sunulmaktadır. CEM TUR tüm araç sürücülerinde en az 5 yıllık sürücü belgesi, tecrübe ve psikoteknik belgesi olması şartını aramaktadır. Diğer taraftan tüm araçlarımızın periyodik bakımları yetkili servislerde düzenli bir şekilde yapılmaktadır. "Değer taşır, değerle taşır'' sloganını kendine ilke edinen firmamız hizmet verdiğimiz siz değerli kurumlarımıza en iyi hizmeti sorunsuz olarak sağlamaya devam edecektir.

CEM TUR filosundaki araçlarımızın tamamı kasko sigortalı olup yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı "Özel Koltuk Sigortası" ile sigortalanmaktadır.
Araç Takip Sistemi
Zamanlamada Dakik
Sağlık Hizmetli
Güvence ve Sigorta